З музикою до Перемоги

1 13 жовтня в Глибоцькій музичній школі відбувся захід "З музикою до Перемоги" приурочений Дню захисників та захисниць України, Міжнародному дню музики та дню вчителя.

Відійшла у вічність Любов Мазур

mazurІз сумом повідомляємо, що 24 вересня 2023 року перестало битися серце люблячої матері, бабусі, вчительки малювання та директорки Глибоцької художньої школи Любов Михайлівни Мазур.

Народилася Любов Михайлівна 30 вересня 1938 року на УраліУ 1960 році переїхала до України і з цього часу почала працювати вчителем географії та малювання, спочатку у Волинській області, а згодом у Черепковецькій та Старововчинецькій ЗОШ Глибоцького району (сьогодні Глибоцької селищної громадиЗгодом 1 листопада 2000 року очолила посаду директора Глибоцької художньої школи, з 1 вересня 2004 року працювала викладачкою цієї ж школи по 2008 рік. 

Царство небесне! Щирі співчуття родині та близьким!

Мистецтво проти війни

img105 серпня викладачі та учні Глибоцької художньої школи спільно із Глибоцьким районним краєзнавчим музеєм провели благодійний ярмарок «Мистецтво проти війни». Цей захід ще раз довів, що багатьом людям направду потрібне мистецтво, за допомогою якого можна підтримати наших військових, наших янголів-охоронців.

- Незважаючи на всі складнощі, ми змогли! - розповідає викладачка Глибоцької художньої школи Яна Ковальчук. - Разом зібрали 8643 гривні плюс 5 доларів! Я приємно вражена, що ми разом провели такий захід і змогли зібрати кошти на підтримку ЗСУ.

На ярмарку було представлено 42 учнівських твори: 34 малюнки на папері, 4 - на дереві та 4 рельєфних зображення з пластиліну. Продано було 30 робіт. Окрім картин продали смаколики, які власноруч виготовили учні та викладачі. До проведення заходу долучилася місцева мешканка Світлана Гуцуляк, яка побачивши рекламу, принесла свої плетені із синьо-жовтих ниток вироби (поясочки, серветки, підстаканники). Організатори щиро дякують Ользі Шевченко за підтримку, надання локації та рекламу. А ще більша вдячність нашим учням, нашим талановитим бджілочкам, які створили цю неймовірну красу своїми ручками, які весь день були поруч, оббігали майже всю Глибоку, продаючи випічку та закликаючи всіх відвідати аукціон. Без вас ми б не зібрали таку суму, ви наше майбутнє, ви просто неймовірно круті, щирі, добрі й талановиті.

«Різдвяна коляда» у Глибоці

1 416 січня у Глибоці відбувся Регіональний фольклорно-етнографічний фестиваль колядок "Різдвяна коляда". Проведення цього фестивалю стало вже гарною традицією. З року в рік усі небайдужі до збереження, примноження та популяризації славних українських традицій збираються, щоб разом заколядувати, поспілкуватися і відчути дух єднання, взаєморозуміння та гармонії.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова оргкомітету, поважний ґазда, голова Глибоцької ТГ Григорій Ванзуряк. Кожен колектив-учасник нагородили дипломом, грошовою премією та смаколиками.

Дистанційне навчання під час карантину в Глибоцькій художній школі

96233066 918639665264739 9159497283228663808 oІз введенням карантину заняття у Глибоцькій художній школі проводяться дистанційно за допомогою месенджера Viber та у телефонному режимі. Кожен з викладачів створив для своїх класів групи для учнів та їхніх батьків. У соціальній мережі Facebook створено групу «Глибоцька художня школа» (до групи входять викладачі, учні, їхні батьки та симпатики школи).

Викладачі постійно надають учням консультації, завдання, а також посилання в You Tube з відеоуроками, онлайн-виставками тощо. Викладачі також надсилають учнівські роботи на онлайн-конкурси.