«Різдвяна коляда» у Глибоці

1 416 січня у Глибоці відбувся Регіональний фольклорно-етнографічний фестиваль колядок "Різдвяна коляда". Проведення цього фестивалю стало вже гарною традицією. З року в рік усі небайдужі до збереження, примноження та популяризації славних українських традицій збираються, щоб разом заколядувати, поспілкуватися і відчути дух єднання, взаєморозуміння та гармонії.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова оргкомітету, поважний ґазда, голова Глибоцької ТГ Григорій Ванзуряк. Кожен колектив-учасник нагородили дипломом, грошовою премією та смаколиками.

Дистанційне навчання під час карантину в Глибоцькій художній школі

96233066 918639665264739 9159497283228663808 oІз введенням карантину заняття у Глибоцькій художній школі проводяться дистанційно за допомогою месенджера Viber та у телефонному режимі. Кожен з викладачів створив для своїх класів групи для учнів та їхніх батьків. У соціальній мережі Facebook створено групу «Глибоцька художня школа» (до групи входять викладачі, учні, їхні батьки та симпатики школи).

Викладачі постійно надають учням консультації, завдання, а також посилання в You Tube з відеоуроками, онлайн-виставками тощо. Викладачі також надсилають учнівські роботи на онлайн-конкурси.

Уклін тобі, Тарасе!

IMG-8aff10f830b9fa17660aa3e01857ecc1-VБерезень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково. Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас новим і неповторним. Він - невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так і поезія Тараса Шевченка оновлює наші серця, вчить бути милосердними і любити свою Україну. Цього року виповнилося 206років від дня народження Т. Г. Шевченка - славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами. Шевченко - це наша душа, мудрість і сила. Які б нещастя і муки не випали на долю нашого народу, він вистоїть, якщо з ним буде невмируще Шевченкове слово. Воно завжди підтримувало і підтримуватиме нас. Нехай вогонь Тарасової душі запалить у серцях українців іскру Віри, Надії, Любові до рідної землі, свого народу.

Свято весни і мами

15Свято весни і мами, відбулося 1 березня у Черепковецькому будинку народної творчості та дозвілля на Глибоччині. Ведучі свята Олексій Гакман та Василь Унгурян найкращими, наймилішими, найтеплішими словами вітали жінок у переддень 8 березня.

Літературно-музичною композицією "І буде син, і буде мати" потішили Юлія Демчик, Костянтин Русул, Стас Ткачук. У концертній програмі прозвучали пісні про маму, весну, батьків у виконанні Вікторії Величко, Майї Карабовської, Наталії Клоченко, Поліни Шпак, Анастасії Пентюк, Діани Гаращук, Анастасії Ткачук, Надії Заболотнюк.

Свято приходу весни у Чагрі

87896796 2783752105036357 4008004158538907648 o29 лютого у Чагорському БТД на Глибоччині відбувся традиційний щорічний районний фестиваль «Мерцишор». Його мета– не лише збереження традиційних румунських пісень, танців, усього, що віками зберігалося й передавалося з покоління в покоління, але й сприяння встановленню культурних та економічних зв’язків з етнічними румунами.

Це свято приходу весни, в цей день прийнято дарувати бутоньєрки у вигляді квіток білого та червоного кольорів. Сьогодні самобутні талісмани весни – дві переплетені нитки, символізують, що румуни живуть на Глибоччині в мирі, єдності та злагоді з іншими народами. На свято запросили всіх жителів громади та району.