Новини

Самоцвіти Буковини

allЗ 25 по 29 травня працівники методичного кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів учбово-методичного центру культури Буковини за підтримки управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації провели три обласні дистанційні виконавські конкурси “Самоцвіти Буковини”.

Мета конкурсів - виявлення талановитих учнів, популяризація творів українських і зарубіжних композиторів, визначення результативності дистанційного навчання. Усього в конкурсах взяли участь 356 учнів з 37 мистецьких шкіл області.

Вітаємо!

011День народження сьогодні у відомого художника Анатолія Житарюка. Мистець постійно сприяє творчому зростанню юних талантів – художників нашого краю, беручи участь як голова і член журі численних виставок, пленерів, творчих проектів, які проводить Учбово-методичний центр культури Буковини. З нагоди іменин нашому доброму колезі і наставнику зичимо здоров’я, творчих успіхів і невичерпного натхнення.

Акцентуємо вашу увагу на найновіше дослідження Альони Беженар про творчість художника, "Формологічна модифікація Анатолія Житарюка"

Висловлюємо щирі співчуття

img21Сумна звістка надійшла до нас сьогодні з Республіки Польщі, з міста Піла. Непоправна втрата сталася у сім’ї засновника і директора Міжнародного фольклорного фестивалю «Буковинські зустрічі» Збігнєва Ковальського – після важкої хвороби відійшла у Вічність його дружина Христина.

Нашу установу поєднує з паном Збігнєвом Ковальським майже три десятиліття плідної співпраці, тож колектив Центру культури Буковини та уся багатотисячна спільнота поціновувачів буковинської традиційної культури висловлює щирі співчуття родині Ковальських. Нехай Господь Бог допоможе пережити цю важку кровну втрату і упокоїть душу пані Христини у Царстві Небесному. Світла пам’ять…

Концерти учнів мистецьких шкіл, присвячені Дню матері

415342 1З метою активізації роботи педагогічних колективів, як альтернативу щорічним звітним концертам учнів мистецьких шкіл області, було запропоновано провести серію дистанційних міні-концертів, присвячених Дню матері.

Працівники 29-ти мистецьких шкіл області підготували концертні програми та продемонстрували творчі досягнення учнів у режимі онлайн. Усього в концертах взяли участь понад 200 юних вихованців мистецьких шкіл.

Кожному музичному номеру передували щирі поетичні рядки, в яких діти дякували своїм матерям за любов, турботу, чуйність та підтримку. Тексти були щирими, невимушеними та зворушливими. Твори, які виконували учні відповідали їхнім виконавським можливостям. Під час концертних програм прозвучали майже всі інструменти, на яких навчаються в школах: фортепіано, струнні інструменти (скрипка), народні інструменти (баян, акордеон, бандура, цимбали, гітара, сопілка), духові інструменти (труба, кларнет, саксофон), а також вокальні виступи.

Більше про наш сайт

logonewСайт учбово-методичного центру культури Буковини – єдиний в області некомерційний ресурс, який популяризує діяльність клубних закладів, музеїв, бібліотек, закладів початкової мистецької освіти, художніх аматорських колективів, майстрів народного мистецтва.

На нашому сайті людина у будь-якій частині планети може дізнатися про культурно-мистецьке життя талановитого Буковинського краю. Не всім судилося виступати на великих сценах чи у знаменитих залах, але чимало працівників культури і людей, закоханих у мистецтво, заслуговують на гідне пошанування їхньої нелегкої творчої праці. Саме цю мету переслідували розробники, постійно працюючи над удосконаленням сайту. Його інтерфейс дружній до користувача. Навіть не дуже досвідчена людина легко зорієнтується: робота методистів Центру відображена в окремому розділі, а в розділі «Новини з районів» можна дізнатися про розвиток культури чи не в кожному населеному пункті нашої області.