Неймовірний драйв: танцюристи «Кроку вперед» перемогли одразу у двох конкурсах!

1 1Учасники зразкового аматорського хореографічного колективу сучасного танцю «Крок вперед» під керівництвом Віри Тамазликар знову на крок попереду у двох танцювальних конкурсах - «Winter Fest» (Сонячна долина) та «ID FEST BUKOVEL» (Буковель). І ніхто не сумнівався, що колектив отримає гран‒прі.

У Сонячній Долині юні танцюристи презентували два номери: «Афромікс» і «Танцювальна колаборація». На сцені ж у Буковелі вони відтанцювали аж шість хореографічних номерів у п'яти вікових категоріях. І в усіх здобули перші місця, а загалом колектив отримав гран‒прі та запрошення у сонячну Болгарію.

‒ Найбільше хвилювалася за наймолодших учасників колективу, які вперше виходили на «велику сцену», ‒ каже Віра Тамазликар, наставниця хореографічного колективу «Крок вперед». ‒ Це малючки з постановкою «Морська тусовка», але саме цей номер змусив вельмишановне журі підтанцьовувати на стільцях разом із танцюристами.

Новоселицька художня школа працює онлайн

НатюрмортиУпродовж всього періоду карантину навчальний процес у Новоселицькій художній школі відбувається дистанційно. Кожен викладач за допомогою створеної групи у месенджері «Вайбер» спілкується з учням свого класу. Кожному класу викладачі дають певні теми робіт, які орієнтують згідно навчальної програми. На ці теми учням також рекомендовали використовувати відеоуроки та майстер-класи з Інтернету. Учні надсилають свої роботи поетапно, отже обговорення кожної роботи ведеться індивідуально.

Учні 1 класу (викладач – Ольга Дамянова) працюють над такими завданнями:

- Рисунок - Завдання № 10 «Тематичний натюрморт». Учні самостійно складали свій натюрморт у домашніх умовах за рекомендаціями викладача, надсилали їх викладачу та після затвердження розпочинали роботу.

Творчість Великого Кобзаря очима дітей

IMG 20200222 09472522 лютого у Новоселицькому РБК відбувся конкурс читців-декламаторів, присвячений 206-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У рамках огляду-конкурсу вперше за ініціативи працівників Новоселицької міської ради відбувся й конкурс дитячого малюнку «Творчість Т. Г. Шевченка очима дітей». На цьому конкурсі свої роботи презентували учні Новоселицької художньої школи. Темою конкурсних робіт стала творчість Великого Кобзаря, героїчне минуле України, краса рідного краю.

Творчі здобутки вихованців Новоселицької художньої школи

виставка Новорічні візерункиГарними результатами потішили своїх викладачів учні Новоселицької художньої школи, які взяли участь у Всеукраїнському конкурсі графічного мистецтва «Ex Libris». Перемогу здобули:

- ІІ місце – Іларія Кожокар за творчу роботу «Закувала зозуленька» (комбінована техніка, викладач - Ольга Дамянова);

- ІІІ місце – Катерина Унгурян за творчу роботу «Замок на горі» (монотипія, викладач - Зоряна Кіфуляк).

Сертифікатами були відзначені учні Тетяна Слободян, Марія Супрович, Уляна Бучок, Анна Литвин, Денис Мельников.

Учні Новоселицької художньої школи презентували виставку робіт

изображение viber 2019-08-23 16-10-45У Новоселиці за участі представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ і організацій відбулися урочистості з нагоди 28-ї річниці Незалежності України та дня Державного Прапора України.

До цього заходу учні та викладачі Новоселицької художньої школи презентували виставку творчих робіт. Жителі міста мали можливість побачити художні твори, виконані у різних техніках і жанрах: портрети, пейзажі, натюрморти, гобелени та декоративні композиції.