Вітаємо з присвоєнням звання «Мати-героїня»

1_4Мати - героїня - державна нагорода України - почесне звання України, що надається Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, з врахуванням особистого внеску у виховання дітей в сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку творчих здібностей дітей, формування високих духовних і моральних якостей. Вітаємо викладачку класу цимбалів та сопілки нашої Мистецької школи Марію Петрівну Ткач із цим званням. Вручили нагороду напередодні дня Конституції України голова Вижницької районної державної військової адміністрації Сергій Чеботар та заступник голови Вижницької районної ради Сергій Вірста.

Вручили свідоцтва про завершення навчання

1_2Творчо, гамірно, весело і, водночас, щемно було сьомого червня. У Мистецький школі Вижницької міської ради вручали свідоцтва про завершення навчання. Розпочалося дійство біля Алеї слави. Учні та викладачі школи хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів - жителів громади, які загинули у визвольній війні проти російської агресії, поклали квіти та пристебнули прапори до кожного фото Героя. Як утвердження Перемоги, звучав Славень України від дружнього колективу школи.

Щирими оплесками зустріли присутні виступ викладача Ігоря Лучика. Імпровізацію на тему мелодії Володимира Івасюка "Я піду в далекі гори", яку він щодень виконує о 12.00, того дня він присвятив випускникам 2024 року.

Дійство продовжилося у будинку культури. У фойє викладачі художнього відділення Олена Ткач, Валентина Дудяк, Любов Косович, Федір Чев'юк розгорнули виставку учнівських робіт. Церемонія вручення розпочалася виступом хору учнів середніх і старших класів під керівництвом хормейстерки Фрозіни Шпак.

У БЕРЕГОМЕТІ ВІДБУВСЯ СМАЧНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД

1_9І знову – «Смаки Буковини». Проєкт, який має продовження, об'єднує людей, дарує радість, неймовірні емоції та допомагає навіть після того, як його підсумки офіційно підбиті. Бо це – живий проєкт, в основі якого енергія народної культури. Захід був благодійний, щира вдячність організаторам та учасникам презентації, вдалося зібрати понад дві тисячі гривень, тож берегометські волонтерки продовжують плести маскувальні сітки для ЗСУ.

Хода заради Перемоги

1_5Путильчанин Валерій Манарх, котрий через перенесений інсульт пересувається на ходунках, вирішив здолати пішки шлях до Вижниці. Мета його подвижництва - зібрати кошти для придбання засобу радіоелектронної боротьби (РЕБ) товаришу, який служить у 82-й ОДШБ ЗСУ. Він розпочав свій шлях 20 травня. А 24 травня його зустрічала громадськість міста Вижниця.

День вишиванки у Мистецькій школі

1_4День вишиванки - особливе свято. Недарма воно задумане, як всесвітнє і має на меті об'єднати всіх українців. Україна у вогні і вишивка перейшла на військовий піксель. Майстри від ЗСУ кладуть рівненький хрестик на кожен руzzкий личак (лапоть). Викладачі Мистецької школи м. Вижниці також долучилися до такого гарного флешмобу. Розпочався день спільним фото з трудовими колективами Вижницької громади. А далі, впродовж дня, різнобарвним калейдоскопом вишитих сорочок викладачів та учнів переливалася наша Мистецька школа.