У Новодністровську вшанували Героїв Небесної Сотні

img-o1Представники трудових колективів міста Новодністровськ відзначили день Героїв Небесної Сотні. У міській раді відбулися урочистості, ведучими яких були Марина Довбенко та Олеся Мотузок. Міський голова Наталя Цимбалюк звернулася із закликом не забувати подвиг героїв новітньої історії України: «Український народ боровся за свою незалежність упродовж багатьох століть. З 2014 року уособленням захисників суверенної держави стали Герої Небесної Сотні».

Наприкінці 2013 року на Майдан у Києві вийшли молоді люди, студенти, щоб продемонструвати - найвищою гілкою влади в Україні є народ. То була цілком мирна акція, і ніхто не міг передбачити, що в лютому 2014 року на тому ж Майдані будуть розвиватися криваві події. Небесна Сотня має залишитися в пам’яті кожного українця як уособлення жертовності, патріотизму, прагнення до свободи, незалежності та гідності.

У Новодністровську вітали будівельників

117309589 669714377222047 7092456264462422126 nПрофесія будівельника завжди шанована в народі. 7 серпня у залі Новодністровської міської ради відбулися урочистості з нагоди дня працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України. 

Із почуттям глибокої вдячності за неоціненний вклад у розбудову рідного міста до представників будівельної галузі із привітаннями звернулися секретар Новодністроської міської ради Наталія Цимбалюк, директорка історичного музею, почесна громадянка міста Галина Разгонюк та численні гості.

День міста Новодністровськ

img11Новодністровськ – місто–супутник Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС. Пульс міста б’ється в унісон із голосом турбін. День міста – це свято всіх новодністровців незалежно від віку та професії, тих хто тут народився і виріс, тих, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у населеному пункті з особливим колоритом, традиціями і славною історією..

Це свято – ще одна можливість висловити щиру вдячність усім небайдужим до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто, не втративши віри, першими пройшли шляхами становлення міста енергетиків і будівельників.

Зі святом Івана Купала

img6Від усієї душі вітаємо вас зі святом, яке ми щороку відзначаємо 7 липня. Мова йде про Івана Купала. Це свято асоціюється з народними гуляннями, танцями, піснями та гарним настроєм. Що може об'єднувати траву, вогонь і воду? Чутки про Івана Купала розійшлися на увесь світ.

У цей день треба радіти теплому літу і тріску багаття, адже є в цьому святі щось таємниче, якийсь зв'язок з природою. Навряд чи весь інший світ зрозуміє, навіщо стрибати через вогнище, ризикуючи здоров'ям, вести пошуки неіснуючої квітки і для чого потрібні нічні купання. Але ж ми знаємо, в чому краса Івана Купала. Будемо любити та вірити у казку!

Дистанційна творча співпраця

nov1З впровадженням карантину мистецькі школи області почали освоювати дистанційні методи навчання. Згодом педагогічні колективи напрацювали новий досвід навчальної та методичної роботи у незвичних умовах. Почали використовувати нові засоби та форми роботи з учнями, щоб діти не лише не втратили набутих знань і навичок, а й змогли отримати нові. Викладачі також розвиваються і творчо ростуть, освоюючи новий інформаційний простір.