«Хвилююче слово Пророка» на Сокирянщині

         1 1Нещодавно в історичному музеї Сокирянської міської ради відбувся огляд-конкурс читців–декламаторів «Хвилююче слово Пророка», присвячений 210-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Сокирянщина вкотре об’єднала талановитих краян та зібрала чимало щирих шанувальників Шевченкового слова.

Виступи конкурсантів оцінювало поважне журі у складі начальника відділу культури і спорту Сокирянської міської ради Євгена Пленгея (голова), провідного спеціаліста відділу культури і спорту Сокирянської міської ради Ольги Березан, завідувачки відділу дитячої бібліотеки Сокирянської міської ради Тетяни Іконєної, методиста Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради Дмитра Шкваруна, директорки історичного музею Сокирянської міської ради Наталі Гладкої (секретар).

Серед конкурсантів - учасники аматорських клубних формувань Сокирянської територіальної громади. Відбірковий огляд – конкурс відбувся на високому виконавському рівні.

Вітаємо переможців!

Разом до МИРУ!

1_1721 вересня в Україні відзначили міжнародний «День миру» ... Важко говорити про мир, коли в нашій країні йде жорстока війна. І щоб побороти кровожерливого ворога у цій боротьбі, потрібні всі засоби: допомога, підтримка, любов до своєї Батьківщини. Сьогодення для наділених талантом дітей, які сприймають дійсність через призму власних почуттів, бачення, переживання, любов до всього прекрасного має велике, особливе значення в їхній боротьбі і допомозі по наближенню Перемоги. З перших днів війни учні Сокирянської художньої школи разом із наставниками, викладачами більшість своїх малюнків присвятили батькам, які воюють з ворогом на передовій, тваринам, які допомагають воїнам у розмінуванні територій, зруйнованим містам і селам, одноліткам, які прагнуть жити і навчатися в мирній Україні.

Радіоефір до дня Державності України

dergРадіоефір транслюється на ТРО "Сокиряни". Ця версія для тих, хто не має змоги послухати на радіохвилі 104.7 Sok.FM. Можна також переглянути на Фейсбук сторінці Центральної бібліотеки Сокирянської міської ради.

Радіорубрика "З Вами Бібліотека" звучить на ТРО "Сокиряни" щосереди.

Учасник з Сокирянщини зачарував своїм виступом

358058389 587854926853085 7518741610363469760 n

"На крилах надій" - 2023

Четвертого червня у Чернівцях відбувся XV обласний благодійний фестиваль народної творчості людей з інвалідністю «На крилах надій». Серед учасників заходу – люди з інвалідністю з різних громад Чернівецької області.

Фестиваль відбувся з метою моральної підтримки людей з інвалідністю та залучення їх до народної творчості. Своїм виступом присутніх зачарував учасник із села Грубна Сокирянської громади - В’ячеслав Морозовський, який виконав пісню «Лелеки».

«Макітра-втікачка» прийшла до читача

IMG 4602Віршовану казку для дітей ексклюзивно презентувала днями у Музеї гончарства с. Коболчин її авторка, член НСПУ Галина Мельник.

Творче перевесло з художницею з Сокирян Валентиною Яровою, що вийшло друком у видавництві «Друк Арт» м. Чернівці, представила засновниця та натхненниця жіночого клубу «Гармонія» Галина Разгонюк, а подальша презентація особливо колоритно доповнювалась читаннями цієї віршованої історії від Людмили Якубенко та Наталії Сивак, а також розповідями Заслуженого працівника культури України, директора музею Івана Гончара про роботу гончара та власне народженням виробу в руках майстра і його юних послідовників.