Святий Миколай, нашим захисникам допомагай

4fe584726c9caf9fe88d7f423142e7f76 грудня відбулася театралізована імпреза «Святий Миколай, нашим захисникам допомагай», яку підготували працівники Кельменецького ЦБНТД, Кельменецького ліцею - опорного закладу та Кельменецького ДЮЦу. У заході взяли участь селищний голова Богдан Олійник, начальник Дністровської РВА Віталій Якубенко, голова Дністровської районної ради Олександр Янчак, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, широкі кола громадськості.

День Збройних Сил України — свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності нашої держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких Україна досі лишається суверенною незалежною державою.

Нагородили кельменчан

1 1Нещодавно з нагодивідзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороду за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва на Буковині від Чернівецької обласної військової адміністрації отримала директорка Будинку народної творчості с. Комарів Світлана Костюк, а управління культури Чернівецької ОВА відзначило методиста Центрального будинку народної творчості та дозвілля Олексія Бабина.

Приємно, що своєю наполегливою працею, організаторськими здібностями та відданістю улюбленій справі працівники клубних закладів Кельменецької громади вкотре доводять, що можна досягти високих здобутків та відзнак у роботі.

Насправді багато працівників клубних закладів громади, музеїв та бібліотек у цей складний час є гідним прикладом творчої праці, яка сьогодні важлива для людей і є об’єднуючим фактором.

Завітали до військового госпіталю

1 1

26 жовтня до українських воїнів, які перебувають на лікуванні та реабілітації у Чернівцях, завітала група працівників Центрального будинку народної творчості та дозвілля Кельменецької селищної ради.

До усіх присутніх зі словами вдячності звернулася директорка ЦБНТД Алла Ілаш.

Творчу програму презентували солісти-вокалісти Олексій Бабин, Яна Биховська, вокальний дует «А ми у двох» у складі Володимира Паламарчука та Миколи Ганіна. Веселими гуморесками присутніх потішив Микола Ганін. Наприкінці заходу тріо працівників культури виконало пісню «Україна переможе». Окрема подяка Дарині, Уляні Станішевським, Анатолію Бурдейному, а також волонтерам за гарне частування.

Успіх молодих кельменецьких співаків

       1 1 21-22 жовтня в Хотинському будинку народної творчості та дозвілля проводився півфінал Міжнародного фестивалю-конкурсу сучасної естрадної української пісні «Дністер-ріка». Попередньо серед великої кількості претендентів, які пройшли тривалий відбір професійного журі, до наступного етапу потрапили найсильніші 22 співаки і співачки, які представляли різні регіони України: Донецьку, Дніпропетровську, Хмельницьку, Волинську, Львівську, Івано-Франківську, Чернівецьку області та учасники з Італії та Словаччини.

Навчалися гобеленовому ткацтву

        1 119 жовтня в залі Центрального будинку народної творчості та дозвілля Кельменcької селищної ради працівники клубних закладів громади спільно з викладачами Кельменецької художньої школи провели майстер - клас з гобеленового ткацтва, а також обговорили невідкладні робочі питання.

 Викладачі мистецької школи Галина Швець, Ольга Лук’янова  та Ельвіра Мазур продемонстрували все те, що виконується на базовому етапіткацтва (роботи з рамкою,шовковою ниткою та вязальними нитками).