VІІI Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «РАДЕЯ-DANCE»

radeja-danse27-29 березня 2020 року відбудеться Відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Радея-Dance», що проводиться з метою подальшого розвитку самодіяльного хореографічного мистецтва, залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських колективів, налагодження творчих відносин між хореографічними колективами України.

Організатори фестивалю-конкурсу – управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради, Кам'янець-Подільський міський Будинок культури.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Положення Радея-Dance 2020.pdf)Положення/Анкета 277 kB
Детальніше...

ІІ Відкритий конкурс вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької

vokal-xor10-12 березня 2020 року відбудеться ІІ Відкритий конкурс вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької.

10 березня 2020 року

І тур

1. Арія композитора XVI-XVIII ст.

2. Мистецька пісня українського композитора (за краще виконання пісні Василя Барвінського встановлюється спеціальна премія в розмірі 5000,00 грн.)

11-12 березня 2020 року

ІІ тур

1. Арія з опери зарубіжного композитора XIX-XX ст.

2. Арія українського композитора.

3. Українська народна пісня з репертуару Соломії Крушельницької (рекомендовано, за краще виконання твору встановлена спеціальна премія в розмірі 5000,00 грн.).

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (1._Інформаційний_лист_2020.PDF)Інформаційний лист 1631 kB
Download this file (2._ПОЛОЖЕННЯ_2020.doc)Положення 95 kB
Download this file (5._ОБОВЯЗКОВИЙ ТВІР ДЛЯ ХОРІВ_ШЕВЧЕНКОВА ХАТА.pdf)Твір 1499 kB
Детальніше...

II Всеукраїнського фестивалю комедій та естрадного гумору «ШтрикАло»

shtrykalo20, 21 березня 2020 року у Кам’янець-Подільському міському Будинку культури відбудеться II Всеукраїнський фестиваль комедій та естрадного гумору «ШтрикАло».

До участі у Фестивалі запрошуються аматорські театральні колективи з постановкою комедійних творів, а також ансамблі, гурти, студії та окремі виконавці естради розмовного, вокального, хореографічного, оригінального жанрів з номерами гумористичного чи сатиричного спрямування.

Вік учасників необмежений. 

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Положення, заявка  Штрикало.doc)Положення/Анкета 91 kB

XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри»

chorn.game24-26 липня у місті Скадовськ Херсонської області відбудеться XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри»! Цей захід протягом багатьох років дає можливість відкривати нові імена майбутніх зірок нашої естради. Це можливість для талановитих дітей та підлітків проявити себе.

Ми запрошуємо юні таланти до участі у фестивалі і просимо Вас посприяти в цьому надавши інформацію відповідним підрозділам, студіям дитячої творчості, музичним школам.

Детальніше...

XІ МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРЕОГРАФІЇ І ВОКАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА «ЯСКРАВА КРАЇНА»

img2Сонячна і атмосферна Одеса вже одинадцятий рік поспіль запрошує талановитих юних танцюристів та вокалістів на фестиваль «Яскрава країна в Одесі». Протягом трьох фестивальних днів на вас чекають потужні конкурсні змагання, майстер-класи, семінари, спілкування з однодумцями, і звичайно ж, знайомство з неповторною південною Пальмірою! Чекаємо на Ваші заявки до 1 березня.

Детальніше...