VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест відбудеться онлайн

fb imgЧілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, за допомогою якого оцінює фільм.

Шостий фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбувся з 31 травня по 9 червня 2019 року у 24 містах України, його покази відвідали майже 50 тисяч юних українців.

Детальніше...

ІІІ Всеукраїнський відкритий театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казки України»

kazkaКазка – глибинна основа світогляду людини, своєрідна філософська доктрина для всіх поколінь. Відроджувати й розвивати її в дитячій творчості – це розвивати найкращі риси національного характеру і головні загальнолюдські принципи в поколінні, яке будуватиме культуру і суспільство України в майбутньому.

Взяти участь у фестивалі «Казки України» – це показати свою майстерність новим глядачам і почути серйозний фаховий розбір вистав, поспілкуватися з однодумцями-театралами з усієї України і дізнатися щось нове на майстер-класах, наповнитися позитивом розважальних програм і відпочити на березі лагідного Азовського моря.

Фестиваль триватиме три дні – з 5 до 7 червня. Планується, що основу програми складуть вистави дванадцяти дитячих і юнацьких театральних колективів, у тому числі – колективів, у яких беруть участь діти з інвалідністю, та майстерні від членів журі. Точна кількість відібраних учасників, програма фестивалю і склад журі будуть оголошені до 1 травня.

Дедлайн подачі заявок – 10 квітня 2020 року.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Фестиваль_КАЗКИ УКРАЇНИ_2020_запрошує до участі.doc)Положення/Анкета 51 kB

ІІ Міжнародний дитячо-юнацький конкурс юних піаністів «Bravo, Maestro»

indexВ червні 2020 (м. Київ) відбудеться ІІ Міжнародний дитячо-юнацький конкурс юних піаністів «Bravo, Maestro».

Мета конкурсу: популяризація кращих зразків сучасної української та світової музичної класики; оновлення репертуару; підвищення рівня педагогічної майстерності; обмін викладацьким досвідом.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Положення Браво маєстро 2020.doc)Положення 42 kB
Детальніше...

XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри»

chorn.game24-26 липня у місті Скадовськ Херсонської області відбудеться XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри»! Цей захід протягом багатьох років дає можливість відкривати нові імена майбутніх зірок нашої естради. Це можливість для талановитих дітей та підлітків проявити себе.

Ми запрошуємо юні таланти до участі у фестивалі і просимо Вас посприяти в цьому надавши інформацію відповідним підрозділам, студіям дитячої творчості, музичним школам.

Детальніше...

XІ МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРЕОГРАФІЇ І ВОКАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА «ЯСКРАВА КРАЇНА»

img2Сонячна і атмосферна Одеса вже одинадцятий рік поспіль запрошує талановитих юних танцюристів та вокалістів на фестиваль «Яскрава країна в Одесі». Протягом трьох фестивальних днів на вас чекають потужні конкурсні змагання, майстер-класи, семінари, спілкування з однодумцями, і звичайно ж, знайомство з неповторною південною Пальмірою! Чекаємо на Ваші заявки до 1 березня.

Детальніше...