Шевченко у серці кожного українця

1 1Учні та викладачі Великокучурівської музичної школи провели мистецький захід під назвою «Шевченко у серці кожного українця». Захід відбувся у Снячівському ЗЗСО та був присвячений життєвому і творчому шляху Великого Кобзаря. У виконанні учасників прозвучали інструментальні та вокальні композиції, глядачі мали змогу переглянути театралізоване дійство.

Мета заходу полягала у розкритті значення творчості Т.Г. Шевченка та її впливу на формування національної свідомості українського народу. Серед основних завдань, які ставили перед собою організатори:

-сформувати естетичні смаки підростаючого покоління;

-створити умови для самовираження кожної дитини;

-сприяти вихованню почуття співпереживання, шанобливого ставлення до національних культурних надбань.

Семінар-практикум для завідувачів клубних закладів

       30 грудня 2023 року на базі Сторожинецького центру національних культур відбувся семінар-практикум для завідувачів клубних закладів Сторожинецької міської територіальної громади на тему: «Основні вимоги щодо підготовки та надання звітної документації про діяльність КЗ «Сторожинецький ЦНК» у 2023 році та визначення основних напрямів роботи у 2024 році».

     В рамках надання постійної методичної, практичної допомоги клубним закладам області, семінар провела методистка з питань діяльності клубних закладів відділу формування творчих просторів та надання культурних послуг Буковинського центру культури і мистецтва Ніна Василашко, яка ознайомила присутніх зі структурою державної статистичної звітності по формі 7-НК, інших таблиць та надала розяснення щодо їхнього заповнення, а також звернула увагу на основні помилки, які допускають клубні працівники під час формування звітів. Надала консультацію, яка стосується проведення чергової атестації на підвердження звання «народний» («зразковий») аматорський колектив у 2024 році.

Колектив «Ізвораш» на мистецькому святі «А соняшник квітне!..» у Чернівцях

IMG 3758

Учасники зразкового аматорського фольклорного колективу «Ізвораш», Будинку культури с.Ропча Сторожинецької міської ради (керівник-заслужена працівниця культури України Вікторія Костинян), взяли участь у мистецькому святі «А соняшник квітне!..», яке відбулося 6 серпня у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту. 

Головною метою заходу був збір коштів на підтримку ЗСУ, а саме буковинським воїнам, котрі боронять нашу землю на сході країни. 

Разом до перемоги

1 5Сьогодні відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України та Дня Конституції України "Разом до перемоги".

Вже не вперше учні та викладачі Чудейської школи мистецтв згуртовуються заради благодійної мети, адже сьогодні кожна допомога важлива у боротьбі з окупантами.

Дякуємо учасникам концерту за ваші блискучі виступи.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу, хто зробив свій вклад в перемогу. Завдяки вам ми назбирали 5120 грн., ці кошти будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України.

Лауреати першої премії

1_3

Першою премією нагороджені учасники народного аматорського театру Сторожинецького центру національних культур на Всеукраїнському патріотичному конкурсі-фестивалі «Душа України»