Колектив «Ізвораш» на мистецькому святі «А соняшник квітне!..» у Чернівцях

IMG 3758

Учасники зразкового аматорського фольклорного колективу «Ізвораш», Будинку культури с.Ропча Сторожинецької міської ради (керівник-заслужена працівниця культури України Вікторія Костинян), взяли участь у мистецькому святі «А соняшник квітне!..», яке відбулося 6 серпня у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту. 

Головною метою заходу був збір коштів на підтримку ЗСУ, а саме буковинським воїнам, котрі боронять нашу землю на сході країни. 

Разом до перемоги

1 5Сьогодні відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України та Дня Конституції України "Разом до перемоги".

Вже не вперше учні та викладачі Чудейської школи мистецтв згуртовуються заради благодійної мети, адже сьогодні кожна допомога важлива у боротьбі з окупантами.

Дякуємо учасникам концерту за ваші блискучі виступи.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу, хто зробив свій вклад в перемогу. Завдяки вам ми назбирали 5120 грн., ці кошти будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України.

Лауреати першої премії

1_3

Першою премією нагороджені учасники народного аматорського театру Сторожинецького центру національних культур на Всеукраїнському патріотичному конкурсі-фестивалі «Душа України»

Відтворили місцевий весільний обряд

1_3Українська земля славиться багатством звичаїв та обрядів. Вони формувалися століттями, передавалися від батька до сина, від матері до доньки з особливим трепетом.

Стипендії від родини Гаденків отримали юні митці Сторожинеччини

1 5Нещодавно стипендії від родини Гаденків отримали здібні учні Сторожинецької музичної школи. Цього року серед нагороджених - Ольга Москалюк, Ферес Масбух, Мілана Біньовська, Анна Костинян, Марія Проданик, Іван Іванищук, Ярослав Рудянин, Мар’ян Доскалюк, Валентина Попеску, Арсеній Лутанюк. Під час урочистостей присутні висловили сподівання, що ці заслужені нагороди стануть додатковим стимулом для обдарованих дітей на шляху до музичних олімпів.

За словами дружини Мар’яна Гаденка, у родинному колі вони вирішили продовжити благородну справу мецената й надалі підтримуватимуть здібну молодь. Світлана Репало, колишня директорка Сторожинецької музичної школи наголосила, що до річниці смерті народного артиста України Мар’яна Ілліча Гаденка на будівлі мистецького навчального закладу має з’явитися меморіальна дошка. Вона буде поруч з меморіальною дошкою народного артиста України Назарія Яремчука, на вулиці якого знаходиться будівля школи.