Активна робота у Великокучурівській громаді

WhatsApp Image 2022-05-05 at 15.16.28 1У філії ЦКД с. Снячів Великокучурівської сільської ради діти вимушених переселенців разом з місцевими дітьми відвідують гурток образотворчого мистецтва. Вони підготували роботи, які демонстрували під час заходу «Ми хочемо миру!» За ініціативи організаторки культурно–дозвіллєвої діяльності, заслуженого працівника культури України Трандафіри Сушинської напередодні великодніх свят всі дітки мали можливість відвідати майстер-клас з писанкарства «Писанкові візерунки». Вихованці дитячого фольклорного гуртка взяли участь у проведенні онлайн заходу «Великодній передзвін».

Майстер-клас у Сторожинці

2 2Віддавна писанка – це символ сонця, життя, любові та краси, весняного відродження, добра і радості. На Центральному майданіміста Сторожинець усі охочі мали змогу взяти участь у великодньому майстер-класі, який провела писанкарка Наталія Руда. Дітки та дорослі власноруч творили красу та отримували від цього неймовірне задоволення

У присутніх на заході була приємна нагода погортати літературуна великодню тематику, яку презентували бібліотечні працівники Сторожинеччини.

Наші діти хочуть миру

IMG 20220329 171203 865На центральному Майдані Сторожинця відбулися дитячі забави. Дітки малювали та розважалися. Неймовірно вразило, що маленькі патріоти нашої країни щиро вірять у те, що скоро настане МИР. Юні мешканці та гості міста мали змогу погортати дитячу літературу, яку презентували працівники місцевої бібліотеки.

Після ігор відбулися навчання з надання першої медичної допомоги. Присутні мали змогу наочно спостерігати за діями надання першої допомоги, які можуть врятувати людське життя. А найголовніше - ми побачили посмішки наших дітей та віру у краще майбутнє. Все буде Україна!

Ми працюємо!

1 2Всі працівники клубних установ Сторожинецької ТГ задіяні у волонтерській діяльності. Спільними зусиллями готуємо продукти харчування збираємо та фасуємо речі першої необхідності для наших Захисників та біженців. Завдяки співпраці творчих працівників-волонтерів з сільськими старостами допомога їде також до наших поранених бійців.

Наші Герої, ви - наша сила, наша гордість, наш спокій. Нехай Боженька Вас вбереже від ворожих куль. Молимося за Вас. За Мир. За Україну!

Продовжуємо допомагати

IMG-1a16bcd09c8565cc9014f9ab46c0e896-VУчасники аматорського колективу "Тисовецька вишиванка" філії ЦКД села Тисовець під керівництвом Галини Настасійчук долучилися до волонтерської допомоги Збройним Силам України та особам, які постраждали внаслідок російської агресії. Вони зібрали допомогу у приміщенні місцевого будинку культури та відправили у пункт збору гуманітарної допомоги в с. Великий Кучурів. Серед зібраних речей - теплий одяг, засоби гігієни, продукти харчування тривалого зберігання, чай, кава. Учасниці колективу - люди поважного віку, тому без щему в серці неможливо було спостерігати, як щирі материнські руки трепетно пакували коробки для наших синів-захисників. Учасники "Тисовецької вишиванки" належать до церковної громади села Тисовець. Вони допомогли з облаштуванням приміщення церковної будівлі, що знаходиться на території храму Святого Великомученика Димитрія Солунського. Спільними зусиллями для вимушених переселенців у будівлі організували 30 ліжкомісць. Наразі тут проживає понад 20 переселенців.