Привітання з днем сміху

img-91День сміху - найкращий привід зарядити всіх навколо позитивом, а тим, хто перебуває на відстані від вас, надіслати оригінальні листівки, смішні картинки з 1 квітня та прикольні гумористичні привітання. Листівки є незмінним атрибутом цього веселого свята по всьому світу.

От і свою відео-листівку створили учасники команд КВН "Полонина style" (доросла) та "НОУ-ХАУ" (дитяча) будинку культури села Драчинці. У своєму вітанні команди зазначили: "Сміх продовжує життя, а щира усмішка робить красивим кожне обличчя!"

Щиро вітаємо з днем сміху! Бажаємо море посмішок, чудового настрою, безперервного потоку позитивних емоцій, прекрасного почуття гумору та позитиву у всіх справах! Сміх продовжує життя, тож давайте жити вічно!

З Міжнародним днем театру!

img-77Вітаємо з Міжнародним днем театру учасників народного аматорського театру і театру гумористичних мініатюр будинку культури села Драчинці, усіх, хто причетний до створення великого театрального таїнства, професіоналів і аматорів.

До Всесвітнього дня поезії

075E8013-2F09-4103-A084-D8F911407001У Центрі традиційної культури відкрилася Мистецька вітальня. Саме там відбулася зустріч з поетесою Веронікою Синедін. Поезія неповторна. Це не завжди означає виняткову оригінальність чи сміливий експеримент. Поезія може розповідати і про цілком знайомі, буденні речі звичайними словами, але розкривати їх по-новому, надавати їм несподіваного значення.

Такий висновок зробили організатори під час зустрічі з талановитою мешканкою Неполоківців Веронікою Сигедін. Щиро дякуємо Вероніці Іванівні та Ользі Паламарчук за добру волю, участь та допомогу у підготовці заходу, а також чудовим читцям - Ангеліні Шинкарюк, Віталію Жуфяку, Ірині та Катерині Олійникам, Тетяні Василик-Гаврилюк та Ірині Киюк, без участі яких творче спілкування не було б таким яскравим. Ласкаво запрошуємо до нашої мистецької вітальні.

Святковий березень у Драчинцях

158985307 4474348755915061 7370433165414922463 oКоли настає тепло і на вулицях з’являються перші весняні квіти, ми відзначаємо свято 8 березня. У цей день людство вшановує жінку, жінку – матір, жінку – кохану, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на Землі.

Масовий захід ”Жінка – берегиня життя на Землі” відбувся онлайн у будинку культури села Драчинці та був приурочений Міжнародному жіночому дню. Свято підготували і провели вихованці студії народного та сучасного танцю ”Сонечко” і зразкового колективу народного танцю “Драчинецький сувенір” (керівники - Людмила, Ніна та Октавіан Верстюк).

Урочистий захід у Неполоківцях

159136067 2756893501252319 7124140077472801113 n9 березня в смт Неполоківці відбувся мітинг, приурочений 207-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Зі вступним словом до присутніх звернувся завідувач відділу культури Неполоковецької ТГ Іван Петрусяк.

Про роль нашого Пророка в житті України та українців, про актуальність, сучасність та значення його творчості наголосила у своєму виступі голова Неполоковецького осередку «Просвіти» Ольга Паламарчук. «Мені тринадцятий минало...», - продекламував Андрійко Комарницький. Додала оптимізму патріотична пісня про Україну у виконанні Івана Петрусяка. Віршем «Розрита могила» підтвердила насущність поетичної спадщини Тараса Григоровича художній керівник будинку культури с. Оршівців Раїса Ткач.

Голова осередку «Просвіти» імені Т. Г. Шевченка вручила членські квитки новим «просвітянам» Неполоківців: Вероніці Сигедін, родині Олійників - мамі Ірині Василівні та її донькам Марічці та Катерині, а восьмирічний Василько, хоч і відвідує усі «просвітянські» заходи, до членства в цій громадській організації повинен ще два роки підростати. Офіційним «просвітянином » також став Олег Мастюгин.