Дарунок матусі

IMG 8818Оригінальні подарунки для найріднішої людини з нагоди Дня матері створювали учасники тематичного майстер-класу з декупажу "Дарунок матусі", що відбувся у будинку культури м. Кіцмань.

Майстер-клас для всіх охочих провела місцева майстриня Анна Миськів на запрошення відділу культури, національностей та релігій Кіцманської міської ради.

Юні учасники під керівництвом майстрині (а найменші - за допомогою матусі чи бабусі) навчалися декорувати в техніці "декупаж" скляні ємності. Яскраві та неповторні роботи, створені руками дітей, потішать матусь із нагоди їхнього особливого свята та стануть окрасою оселі.

Подаруй вишиванку!

IMG 8763Традиційно, у третій четвер травня ми відзначатимемо самобутній і улюблений День вишиванки. День, який тішить око різнобарв'ям вишитого одягу скрізь: на роботі, навчанні, на вулиці…

Нині частинкою нашої Кіцманської громади стали люди з різних областей, які під обстрілами й вибухами втікали від війни та сподіваються тут дочекатись перемоги України. Аби вони також змогли долучитися до свята, працівники відділу культури, національностей та релігій Кіцманської міської ради ініціюють акцію "Подаруй вишиванку!"

Дорогі жителі громади! Підтримаймо українську культуру, сьогодні це надважливо! Продемонструємо нашу єдність і допоможемо ближньому відчути потужну енергетику української вишиванки як генетичного коду нації, символу приналежності до роду та споконвічного оберегу кожного українця, який символізує любов, сім’ю, вірність, батьківщину, благополуччя та процвітання.

Хто бажає подарувати вишиванку, звертайтеся до Будинку культури м. Кіцманя. Саме тут їм допоможуть знайти своїх щасливих власників з-поміж вимушених переселенців.

Наша сила - в єдності!

изображение viber 2022-03-18 10-22-45-316Внесок кожного - це ще один крок до перемоги! У Брусницькій територіальній громаді на базі Центру культури, дозвілля та спорту, а також установ культури прилеглих сіл створили пункт прийому продуктів харчування, одягу та засобів гігієни для переселенців та воїнів ЗСУ.

У черговий раз працівники культури та усі небайдужі відправили допомогу в санаторій «Брусниця», де нині проживають 110 вимушених переселенців. Допомагаємо і переселенцям, які проживають у приватних оселях. Мешканці громади активно долучаються до надання допомоги.

Художнє вітання з Новим роком та Різдвом Христовим

ps-cnfhbv-yjdbv-hjrjvКолектив викладачів та учнів Мамаївської дитячої художньої школи на чолі з директором Наталією Дороган шлють художні вітання з прийдешніми зимовими святами.

Бажаємо у Новому році, щоб збулося все те, чого бажаєте. Усі цілі були досягнуті, а плани перевиконані. Все погане і неприємне залишилося у році, що минає. Бажаємо в Новому році відчути нові емоції, дізнатися і побачити багато нового, зустріти нових цікавих людей, щоб Новий рік приніс у кожну домівку багато посмішок, багато сміху, виконання усіх бажань, матеріального достатку і стабільності!

Презентуємо виставку творчих робіт учнів художньої школи «Зимова феєрія».

Відбулося засідання методичного об’єднання Совицького ТМО

IMG 20211007 203721Шостого жовтня на базі Кіцманської художньої школи відбулося засідання викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв Совицького територіального методичного об’єднання.

Розпочав методичне об'єднання викладач-методист Кіцманської художньої школи Богдан Гордей з темою «Елементи особисто-орієнтованої педагогіки у стимулюванні учнів в художній школі».

Методичне об'єднання продовжилося виступом старшого викладача Кіцманської художньої школи Іванни Чорнявської на тему: «Ефективність мого педагогічного досвіду в умовах дистанційного навчання по предметах «Рисунок», «Композиція» та «Навчальна практика».

Викладач художнього відділу Заставнівської школи мистецтв Сергій Цуркан представив доповідь «Рельєфна скульптура. Барельєф. Рельєфне панно».