Привітали дітей

img21 Червня – Міжнародний день захисту дітей.

Бо що таке дитинство?

Бантики, резинки,

Книжки і фарби, м’ячики, машинки.

Це щастя й радість, що довкіл лунає...

Чого дорослим так не вистачає...

Наші діти — веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом, приємними турботами. Якби люди відразу з'являлись на світ дорослими, якою була б наша планета?

Привітали юних гуртківців

imgДіти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя! За час карантину стіни Хотинського РБНТД не чули дитячих кроків, а колектив дуже скучив за посмішками своїх гуртківців. Тому для своїх найрідніших творчих і талановитих учасників колективів працівники культури Хотинщини підготували музичне вітання!

Переглянути відео можна ТУТ.

Юні хотинчани вітають з днем вишиванки

img20Вишиванка – це справжня візитівка України. Її історія налічує понад тисячу років. Не секрет, що вишиванка для українців здавна є не тільки традиційним одягом, а й оберегом. У цей день по свій країні проходять марші, паради та флешмоби вишиванок. До вітання з днем вишиванки долучилися й вихованці Хотинського районного будинку народної творчості та дозвілля!

Щоб переглянути відео, натисніть ТУТ. 

Дистанційне навчання в Хотинській художній школі

21Упродовж всього періоду карантину навчальний процес в Хотинській художній школі відбувається дистанційно. Викладачі школи за допомогою груп в месенджерах та соціальних мережах спілкуються з учнями свого класу. Для кожного класу даються теми згідно навчальної програми. Викладачі рекомендували учням використовувати відеоуроки та майстер-класи з Інтернету. Свої роботи учні виконують поетапно, обговорення робіт ведеться індивідуально, після того як учні надсилають фото в процесі роботи та їхнього завершення.

Учні нульового класу (викладачі – І. Мігай, О. Піхут) виконують завдання №10 «Образ тварин та птахів», завдання №8 «Натюрморт».

Концерт до дня матері

ТИТУЛ0010 травня на Хотинщині відбувся онлайн-концерт, присвячений Дню матері. Трансляція відбулася у соцмережі «Фейсбук» та Ютуб. 

Подивитися відео можна тут.