Мистецьке майбутнє

img135У зразковій аматорській вокальній студії «Щасливі діти» Хотинського БНТД (керівник – Альона Татарчук) виховують мистецьке майбутнє нашого краю. Впевнені, що через деякий час ці юні таланти будуть прославляти Україну по світах. У непростий для країни час нас продовжує підтримувати гарна пісня. Сьогодні двома композиціями вас вітає вихованка студії Вікторія Деордійчук.

День Європи

Крок вперед9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру таєдності на континенті святкується День Європи. День Європи разом з єдиноювалютою (євро), прапором і гімном є символом ЄС з 1985 року.

День Європи для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Ми, українці, маленькими кроками йдем до Європи. Ми безмежно вдячні всім європейським країнам за допомогу та підтримку нашій рідній Україні у війні з російськими окупантами.

День Матері

День матеріДень матері – особливе свято. Теплі обійми мами, її посмішка та ласка можуть творити справжні дива. Мама завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Хочеться побажати усім матерям душевного спокою, мирного неба і щастя, що переливається через край!

Вас вітає Софійка Завалецька, учасниця зразкової аматорської студії вокального співу «Щасливі діти»; (керівник - Альона Татарчук). Звукозапис - студія Expromt. Монтаж - творча студія «Cool Kid».

Віримо в Україну!

IMG-56d90f175aca3c2d3c9ad1d04bbf38d4-VМешканці Клішковецької громади від початку війни активно допомагають нашим захисникам. У громаді працює волонтерський центр Клішковецької ОЗО ім. Л. Каденюка, який об'єднав всі села та організації громади.

Працівники культури також допомагають у зборі коштів, продуктів, медикаментів, печуть хліб, роблять консерви, плетуть сітки та опікуються переселенцями. З громади на передову були відправлені великодні кошики нашим мужнім воїнам. У Клішковецькій сільській раді за підтримки ГО "Український Народний Дім в Чернівцях" для переселенців провели майстер-клас з писанкарства. Для переселенців також відбуваються екскурсії по селах громади.

Віримо в Перемогу, віримо в Україну, віримо в Бога! Все буде Україна!

Працюємо з вірою у Перемогу

3Вже котрий день в Україні війна… Ми, працівники культури вносимо свій вклад у Перемогу. Від самого початку війни допомагаємо вимушеним переселенцям та нашим хлопцям, які мужньо боронять Україну.

В селі Недобоївці працює соціальна кімната, в якій видають одяг для вимушених переселенців. В цій благородній справі нам допомагають усі небайдужі місцеві жителі. Відбувається постійне чергування у штабі громади. Ми віримо в те, що перемога буде за нами. Слава Україні! Героям Слава!