Творчий вечір: "Ольга Кобилянська: знайома і не знайома"

           88a5452f-f002-4b6c-a7b3-83b55d84ed0cВже завтра о 16:00 в центрі культури "Вернісаж" відбудеться творчий вечір присвячений Ользі Кобилянській.
Участь у заході беруть музейні працівники, відомі вчені, ентузіасти вивчення творчості О.Кобилянської, музиканти і співаки.

Афіша

       Що ж, грудень вже тут.
А з ним і остання афіша 2023 року.
На вас чекатиме:
~ Премʼєра вистави «Вовчиха» за
Ольгою Кобилянською.
~ Премʼєрні покази вистави
«Величне століття. Веселе».
Вже традиційно у святковий час покажемо «Різдвяну ніч».
А для дітей створимо атмосферу зимової казки з «Сніговиком, який хотів
познайомитися з сонцем».
На ці та інші вистави, квитки можна придбати в касі театру та за посиланням в шапці профілю на інстаграм сторінці (dramtheater_cv)

Концерт Академічного симфонічного оркестру

        photo1701248970 1Академічний симфонічний оркестр Чернівецької обласної філармонії вже понад тридцять років успішно звучить на теренах Буковини, України та світу, здобуваючи заслужену любов своїх слухачів та відкриваючи нові музичні сторінки й таланти.

3 грудня на сцені філармонії звучатимуть національні твори для скрипки з оркестром "Українська поема" та "Фрески майдану" від українського композитора світової слави Євгена Станковича. Високий рівень майстерності гри на скрипці демонструватиме солістка, лауреатка всеукраїнських і міжнародних конкурсів, нині студентка Королівської музичної академії м. Лондон, Юлія Созанська.

Театральна вистава «Івасик – Телесик»

photo1700572466

Вітаємо, друзі!

Вже 1 грудня о 12:00 в Буковинському центрі культури і мистецтва актори Харківського академічного театру ляльок Павло Савєльєв та Дар'я Кушніренко покажуть вам версію вистави «Івасик-Телесик», яка була народжена під час повномасштабного вторгнення та показана дітям і дорослим у бомбосховищах.

Павло та Дар'я — волонтери. Фактично з перших днів війни зайнялися цією справою в Харкові. Наразі вони співпрацюють з декількома волонтерськими організаціями -"Культурний шок" (хаб Олега Каданова), "It's Close" ("Це близько"), "Л.об" ("лялькова оборона") та "Volonterska ua".

З Днем Гідності та Свободи, сильний народе сильної країни!

       1 11 "Тільки сильні можуть бути єдиними. Єдиними, щоб стати вільними. Вільними, щоб бути гідними. Заради нових часів.З Днем Гідності та Свободи, сильний народе сильної країни! Слава Україні!"- Президент України Володимир Зеленський.

«Десять років тому ми розпочали нову сторінку боротьби. Десять років тому українці провели свій перший контрнаступ - проти беззаконня, спроби позбавити нас європейського майбутнього, проти нашої неволі.

Рік за роком, крок за кроком ми робимо все, щоб у колі зірок на прапорi ЄС, що символізує єдність народів Європи, сяяла й наша зірка - зірка України»Володимир Зеленський.