Допомагаємо українській армії

10-15Працівники Центру культури та дозвілля Путильської ТГ активно допомагають мужнім українським воїнам, вони залучені до організації харчування територіальної оборони, а також плетуть маскувальні сітки.

Художній керівник Світлана Шинкарюк провела відеозйомку мирної акції «Закрийте повітряний простір над Україною». Участь у заході взяли вихованці Центру культури та дозвілля.

Дистанційне навчання у Путильській художній школі під час карантину

IMG 20200406 171027 2Адміністрація Путильської художньої школи на період карантину запровадила дистанційну форму роботи викладачів з учнями. Навчання відбувається за допомогою месенджерів Viber, WhatsApp, Skype, соціальних мереж.

У Вайбер-групах викладачі надсилають учням завдання, надають консультації. Учні, опрацювавши матеріал, надсилають ескізи, а згодом виконують завдання. Вивчення та опрацювання теоретичного матеріалу, зокрема з предмету «Початковий курс історії образотворчого мистецтва» проводиться шляхом надання викладачами комплексів контрольних завдань (опитувальних тестів, рефератів), виконання яких може зараховуватися як складання тематичного оцінювання.

Пасхальний дивосвіт

IMG 20200428 160214З 16 квітня у Путильській районній бібліотеці презентують виставку творчих робіт учнів Путильської художньої школи «Пасхальний дивосвіт».

Роботи учні 2-А та 4-А класів виконали вдома та згодом передали їх на виставку. А згодом кикладачі школи Катерина Полянчук і Тарас Ковальчук сформували експозицію. 

Федьковичеве обійстя приймало штивну гуцульську коляду

82037596 768293580345799 1729469603660169216 n11 січня на родинному обійсті Юрія Федьковича відбувся Фестиваль різдвяних колядок та щедрівок «Радуйся, земле! Син Божий народився!».

Розпочалося вшанування церковним молебнем, відтак відбувся просвітницький захід-спомин у літературно-меморіальному музеї Юрія Федьковича, а далі постало свято гуцульської коляди у всій красі – Фестиваль різдвяних колядок та щедрівок.

У Путильський художній школі навчали писанкарству

IMG-d54485c4fd61b5bf8b90afae87e6aa38-VМинулого тижня у Путильській художній школі відбувся майстер-клас. Його провела відомий педагог, писанкарка, лауреат обласної мистецької премії ім. Г. Гараса Ганна Вережак. Життєва мета майстрині - показати красу Путильщини саме у писанці. На майстер-клас вона прибула з двома талановитими ученицями, які відвідують мистецьку творчу студію «Писанка» у с. Яблуниця, де майстриня вже протягом багатьох років навчає дітей мистецтву писанкарства.

Учні 1-2 класів художньої школи з цікавістю працювали над створенням маленького дива - писанки. Ганна Миколаївна свій майстер-клас супроводжувала цікавими розповідями про зародження писанки, легендами та віршами. Майстриня запропонувала учням написати писанку з символом великоднього хреста, це - символ Сина Божого, чотирьох сторін світу, чотирьох пір року. Цікаво було поглянути на дивовижно красиві зразки писанок – експонати домашнього музею Ганни Вережак та роботи її двох кращих учениць з Яблуниці.

Писанкарка продемонструвала учням різні види хрестів, а до роботи запропонувала найпростіший варіант. За ескізами діти писали різні писанки, вкладаючи у створення орнаменту частинку своєї душі.