Творимо для тебе, Україно!

1_9Звітний благодійний концерт «Творимо для тебе, Україно!» відбувся у Конятинській мистецькій школі. Захід став підсумковим, фінальним акордом цього навчального року. Свій виконавський рівень, вміння та навички продемонстрували учні та викладачі, гуртківці та керівники гуртків.Звітний концерт був направду яскравим. Музичні твори вдало доповнювалися авторськими віршами про наших захисників та милозвучними піснями у виконанні учнів та викладачів. Мета заходу - не тільки продемонструвати творчі досягнення, а й знову долучитися до зборів нашим захисникам.

«ПЕРЕМОЖНА ПИСАНКА»

1_918 квітня у Конятинській мистецькій школі відбувся майстер-клас «Переможна писанка». Він розпочався з історії писанкарства, під час якого майстриня Ольга Євенчук розповіла учням про сакральне значення писанки у нашій культурі як символу весняного відродження природи, що сягає у далеке минуле та особливості цього давнього мистецтва. Опісля мандрівки до витоків древніх традицій учасники майстер-класу перейшли до безпосереднього процесу створення писанки.

Розмалюю писанку, розмалюю

Писанка – то неповторне багатство.

Бережімо її, як безцінний дар.

О. Довженко

1_3Нещодавно в музеї історії та побуту с. Довгопілля пахло воском, а місцева майстриня Марія Труфен радо ділилася своїми знаннями, створюючи дивовижні писанки. Учасники майстер-класу мали змогу дізнатися більше про сакральне значення писанки, історію виникнення, а також про техніки, матеріали та інструменти, які використовуються під час її виготовлення. Власноруч виготовлені диво-писанки вийшли яскравими та кольоровими. Майстер – клас подарував учасникам позитивні емоції та гарний настрій.

Все починається з мами…

1_3Скільки тепла таїть це чарівне слово, бо так ми звертаємося до найближчої для нас людини. І саме, у травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами й квітами замаїться земля, теплий весняний вітер приносить до нас Свято Матері. Такими словами у Центрі культури та дозвілля розпочався тематичний концерт «Все починається з мами…» – звітний виступ учнів та викладачів Путильської музичної школи. Концертна програма була надзвичайно насичена, виконавці зірвали шквал оплесків. Зі сцени звучали пісні, вірші та музичні композиції.

Перемоги юних путильчан

1 2Розвиток аматорського мистецтва - один з пріоритетних напрямів роботи Путильського центру культури та дозвілля. Саме українську культуру, українську ідентичність намагаються знищити орди московитів, які нахабно вдерлися в Україну. Тому сьогодні так важливо прививати підростаючому поколінню любов до українського слова та пісні.

28 липня у Львові відбувся благодійний Міжнародний онлайн фестиваль – конкурс мистецтв «Львівська рапсодія», приурочений Дню Української Державності. Понад чотириста талановитих дітей і підлітків з усієї України та зарубіжних країн взяли участь у заході. Серед них були й путильські діти.