Напередодні Великодня працівники культури села Кам'янка Кам'янецької сільської ради організували майстер-клас із писанкарства, для проведення якого запросили майстриню народного мистецтва Марію Баланюк. Учасниками заходу стали як дорослі, так і діти, які із великим захопленням відкривали для себе багатство українських традицій. Під керівництвом майстрині юні учасники поступово знайомилися з символікою писанок, опановували техніки розпису воском і фарбування. Для багатьох це був перший досвід створення власної писанки, і кожна робота стала втіленням власної фантазії.
Нещодавно у Кам'янецькій громаді відбувся фестиваль колядок «Колядує зима», який зібрав мешканців різного віку та став символом єдності й взаємопідтримки. Свято розпочалося хвилиною мовчання, під час якої присутні вшанували пам'ять усіх загиблих воїнів, які віддали своє життя за свободу і незалежність України. Захід був благодійним: кожен охочий мав змогу зробити внесок для наших захисників. Завдяки небайдужості мешканців громади було зібрано понад 3000 гривень, які будуть спрямовані на підтримку ЗСУ. Того дня присутніх своїми виступами потішили аматорські вокальні ансамблі, дитячі колективи, народні аматорські фольклорні колективи та окремі учасники, які виконували традиційні колядки й щедрівки.
22 грудня у Кам'янській мистецькій школі відбувся різдвяно-новорічний концерт. Діти, викладачі та батьки зібралися разом, щоб поринути у світ музики та мистецтва. Для юних виконавців музика - це емоції, переживання, це маленьке життя. А ще - невпинна праця, наполегливість і терпіння. Тож на святковому концерті учні успішно продемонстрували свої вміння й таланти як результат невпинної праці над собою.
3 жовтня в Глибоцькій музичній школі відбувся захід "З музикою до Перемоги" приурочений Дню захисників та захисниць України, Міжнародному дню музики та дню вчителя.
Із сумом повідомляємо, що 24 вересня 2023 року перестало битися серце люблячої матері, бабусі, вчительки малювання та директорки Глибоцької художньої школи Любов Михайлівни Мазур.
Народилася Любов Михайлівна 30 вересня 1938 року на Уралі. У 1960 році переїхала до України і з цього часу почала працювати вчителем географії та малювання, спочатку у Волинській області, а згодом у Черепковецькій та Старововчинецькій ЗОШ Глибоцького району (сьогодні Глибоцької селищної громади. Згодом 1 листопада 2000 року очолила посаду директора Глибоцької художньої школи, з 1 вересня 2004 року працювала викладачкою цієї ж школи по 2008 рік.
Царство небесне! Щирі співчуття родині та близьким!