3 червня у Сторожинецькій художній школі пролунав останній дзвоник. Традиційно, відбулося прощання з випускниками, нагородження найкращих. Під час урочистостей відбулося відкриття ХІХ обласної виставки екзаменаційних робіт учнів-випускників художніх та мистецьких шкіл «Палітра юних» на якій презентували 128 екзаменаційних робіт з рисунку, живопису, композиції та скульптури.
На свято завітали почесні гості - перший заступник голови Сторожинецької міської ради Петро Брижак та начальник відділу культури, туризму та питань засобів масової інформації Андрій Гаврилюк. Вони привітали випускників з успішним завершенням навчання та побажали успіхів учням та педагогічному колективу.
16 юних талантів покинули стіни Сторожинецької художньої школи, п’ятеро з яких отримали свідоцтва про закінчення закладу з відзнакою. Можливо не всі пов’яжуть своє майбутнє з мистецтвом, але воно буде жити у їхніх серцях вічно.
{gallery}2017/June/7{/gallery}